Kosmetyki

Dla kogo puder transparentny?

Ładna, zadbana cera to podstawa zdrowego wyglądu. Niestety, latem, kiedy temperatury są wysokie, nasza skóra ma tendencję do błyszczenia się. Nie wygląda to estetycznie i większość z nas marzy o tym, by to ukryć.

Czy są sposoby na to, żeby zlikwidować świecenie się, nie sięgając po ciężkie, kolorowe kosmetyki, które mogą tworzyć smugi po kontakcie z wodą czy piaskiem na plaży? Oczywiście, wystarczy sięgnąć po puder transparentny – ten latem powinien się obowiązkowo znaleźć w naszej kosmetyczce.

Kto może stosować puder transparentny?

puder transparentny sypkiTransparentny puder może być z powodzeniem używany przez wszystkie panie. Jest delikatny, naturalny, nie uczula. Jest bezbarwny, więc możemy go stosować niezależnie od odcienia skóry. Doskonale matowi skórę i sprawia, że się nie świecimy, jednocześnie nie tworząc efektu maski i nie narażając nas na przykre konsekwencje, którymi często kończy się używanie kosmetyków kolorowych w trakcie np. wyjazdu nad morze, kiedy puder spływa nam po twarzy. Transparentny puder nie powoduje smug, jest bezbarwny i idealnie wtapia się w cerę. Nie musimy się martwić dopasowywaniem odcienia, co latem bywa kłopotliwe, bo kolor naszej cery znacznie się zmienia w kontakcie ze słońcem.

Dodaj komentarz