Bez kategorii

Moje ulubione produkty do makijażu

To, że jestem kosmetycznym freakiem już wiecie. Ale chyba jeszcze nigdy nie opisywałam Wam swoich ulubionych produktów do makijażu! Uwielbiam się malować i lubię, jak makijaż wygląda precyzyjnie. Podstawą jest u mnie trwałość i nienaganny wygląd przez cały dzień. Dlatego sięgam po produkty sprawdzonej jakości i o przedłużonej trwałości.

Makijaż twarzy
Moim ulubionym podkładem, który przetrwa wszystko jest Estee Lauder Double Wear. Korektor, po który najczęściej sięgam to Catrice Liquid Camouflage, który mimo niskiej półki cenowej jest świetnej jakości i jest wodoodporny. Puder, który matuje na wiele godzin to Kryolan Anti Shine i po ten produkt najczęściej sięgam. Całość utrwalam fixerem z Kryolanu.

Makijaż oczu
Na samym początku nakładam bazę pod cienie z Art Deco. Później wykonuję makijaż oka cieniami Nabli. Kreskę wykonuję żelowym eyelinerem Maybelline. Moim ulubionym tuszem do rzęs jest tusz Max Factor Masterpiece.

Makijaż ust
Do ust wybieram najczęściej matowe zastygające pomadki, które wytrwają wiele godzin. Przetrwają jedzenie i picie. Najczęściej wybieram albo marki Nabla albo Golden Rose.

Dodaj komentarz