Kosmetyki

Jak prawidłowo nakładać podkład?

podkład Radiant Lift

Podkład to najważniejszy kosmetyk w całym makijażu. Produkt ten wyrównuje koloryt skóry, zakrywa niedoskonałości. Są różne podkłady o różnym działaniu, niektóre rozświetlają cerę, inne nawilżają, a jeszcze inne bardzo mocno kryją. Ale, aby podkład wyglądał nieskazitelnie na buzi, musi zostać dobrze nałożony.

Jak prawidłowo nakładać podkład?

Przed jakimkolwiek makijażem należy umyć twarz żelem, następnie ztonizować buzię. Później na twarz trzeba nałożyć krem z filtrem. Jak wiadomo podkład dłużej utrzyma się na buzi, gdy nałożymy na nią bazę pod podkład. Nikt nie chce, by kosmetyk zrobił tak zwany „efekt maski”, dlatego najlepiej podkład nałożyć gąbeczką, pędzlem, bądź opuszkami palców. Produktu nie wcieramy, tylko go wklepujemy. Pamiętać trzeba, by podkład rozprowadzić również na szyję, po to by twarz nie odznaczała się od reszty ciała. Oczywiście po nałożeniu podkładu należy go utrwalić pudrem.

Max Factor Radiant Lift

Ostatnio głośno w internecie jest na temat podkładu Radiant Lift od Max Factor. Dużo kobiet poleca ten produkt, ze względu na to, że nie robi na twarzy efektu maski. Produkt ten ma za zadanie nawilżać skórę, rozświetlać ją. Dodatkowo produkt lekko kryje drobne niedoskonałości, czy zmarszczki. Kosmetyk dobrze sprawdzi się na cerze suchej oraz mieszanej.

Max Factor Radiant Lift kolory

Marka ma w swojej ofercie 6 kolorów tego podkładu: 040 Light Ivory, 047 Nude, 050 Natural, 055 Golden Natural, 060 Sand, 075 Golden Honey. Te kolory będą idealne dla kobiet o jasnej oraz ciemnej cerze.