Kosmetyki

Zestawy do makijażu Jessup

jessup pędzle do makijażu

Przed zakupem pędzli do makijażu należy się zastanowić jakiego rodzaju pędzle będą nam potrzebne. Przede wszystkim należy postawić na jakość i postarać się, aby cena zestawu nie była zbyt wygórowana. Liczy się trwałość i funkcjonalność tych akcesoriów do makijażu. Dobrze by było, aby zestaw był estetycznie wykonany.

Jessup – producent pędzli i akcesoriów do makijażu

Od kilku lat marka Jessup jest rozpoznawalna na świecie i kojarzona z akcesoriami do makijażu spełniającymi wysokie standardy jakości. Pędzle Jessup są dostępne w wersji dla amatorów i profesjonalistów. Mogą być prawdziwą ozdobą gabinetu kosmetycznego i domowej toaletki. Wykonane są z dbałością o każdy szczegół. Posiadają końcówki z włosia naturalnego i syntetycznego.

W internecie można znaleźć wiele bardzo pozytywnych recenzji akcesoriów marki Jessup. Zestawy pędzli Jessup posiadają bardzo wysokie notowania. Jest to marka godna polecenia nawet dla najbardziej wymagających. Zestawy świetnie nadają się na prezent pod choinkę.

Zestawy pędzli Jessup

Pędzle do makijażu Jessup można zakupić w wersji pojedynczej a także w zestawach. Zestawy są wyposażone w cała gamę pędzli, począwszy od pędzelków do makijażu oczu, skończywszy na pędzlach do konturowania twarzy. Zestawy są tak skompletowane i wykonane, że posiadanie jednego z nich może sprawić ogromną radość.

Są dwie serie, które różnią się pod względem szaty graficznej. Seria Rose Gold posiada trzonki drewniane, polakierowane na biało i czarno. Są one zakończone skuwką w kolorze różowego złota.

Seria Coffee Gold posiada trwałe akrylowe trzonki z eleganckimi, złotymi skuwkami.