Kosmetyki

Jak pięknie umalować oczy?

malowanie oczu

Oczy często są najbardziej wyrazistą częścią twarzy, więc wiele kobiet na nich skupia się najmocniej, wykonując codzienny oraz wyjściowy makijaż. Warto zadbać, by był on staranny, a także trwały. Na co warto postawić?

Dobierz kolorystykę do swojego typu urody

Dla kobiet ważne jest nie tylko to, by miały piękny, ale też trwały makijaż. Trendy takie zmieniają się szybko, więc trzeba nieustannie je śledzić, by za nimi nadążyć. Na pewno jednak nie warto stosować się do tego, co dyktuje moda, bez żadnych zastrzeżeń. Kolor wybieranych cieni powinien pasować też do ubioru, do koloru tęczówek oraz do okazji. Warto mieć to na uwadze, by nie osiągnąć efektu odwrotnego do zamierzonego, na przykład nie wyglądać tandetnie czy nie sprawić, że blask oczu zostanie przygaszony.

Postaw na dobre kosmetyki

Znane kosmetyki do oczu Anastasia Beverly Hills udowadniają, że dobre produkty nie muszą kosztować fortuny, gdyż takim mianem można określić nie tylko propozycje znanych domów mody. Bogata oferta, w jakiej przedstawiane są kosmetyki marki Anastasia Beverly Hills, pozwoli każdej dziewczynie i kobiecie dobrać odpowiednie dla siebie odcienie cieni, które będą piękne, a przy tym trwałe. Paletki zawierają te same kolory w różnych odcieniach, dzięki czemu można stopniować efekt, cieniować oczy, a także wykonywać makijaż dzienny i wieczorowy. Proponowane przez Anastasia kosmetyki to także produkty do podkreślania brwi – nie warto rezygnować z ich podkreślania, gdyż dodają one twarzy wyrazistości. Piękne podkreślenie łuków sprawia też, że makijaż oczu jest kompletny.