Kosmetyki

Skuteczność kosmetyków Kerastase

pielęgnacja włosów w salonie fryzjerskim

Każdego dnia włosy narażone są na działanie szkodliwych czynników środowiskowych, które sprawiają, że stają się one słabsze i pozbawione blasku. Latem nasze włosy narażone są na częste działania niekorzystnego promieniowania UV, zimą zaś – stają się mocno wysuszone z uwagi na ogrzewanie oraz poddane są działaniu szkodliwych substancji, które znajdują się w powietrzu (smog). Warto więc zadbać o to, aby dobrać kosmetyki odpowiednie nie tylko do rodzajów włosów, ale również do pory roku.

Różnorodność kosmetyków Kerastase do codziennej pielęgnacji

Marka Kerastase powstała z myślą o najbardziej wymagających włosach. W ofercie Kerastase znajdziemy szampony i odżywki do włosów cienkich i wypadających, kosmetyki wzmacniające włosy i redukujące ich wypadanie, a także serię do włosów zniszczonych, przesuszonych i łamliwych.

>> Sprawdź Kerastase – kosmetyki do włosów <<

Szampony, odżywki, maski i inne produkty Kerastase wzmacniają włosy i pobudzają je do wzrostu, pomagają w ich układaniu i upinaniu (potrafią ujarzmić nawet najbardziej puszące się włosy) oraz naprawiają uszkodzenia i wzmacniają cebulki włosów. W ofercie marki Kerastase nie zabraknie kosmetyków dla włosów farbowanych, zarówno do włosów blond (które pozwalają zachować na długo chłodne odcienie), jak i do intensywnych kolorów, które dzięki regularnemu stosowaniu Kerastase są żywe  i trwałe.

Produkty dedykowane od Kerastase

Kosmetyki Kerastase to nie tylko szampony i odżywki do codziennej pielęgnacji. To również seria kosmetyków specjalistycznych, których nie stosujemy na co dzień, ale zdecydowanie warto mieć je w swojej szafce, gdyż efekty ich stosowania są natychmiastowo zauważalne przez konsumentki. Mowa tutaj o kuracjach w ampułkach, które sprawiają, że włosy są gęstsze, maskach z kwasem hialuronowym, maskach rewitalizujących, odbudowujących czy olejkach podtrzymujących kolor.

Odpowiedni wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów jest bardzo ważny. Kosmetyki do włosów Kerastase dedykowane są niemal do wszystkich rodzajów włosów, nawet tych z największymi problemami. Ich regularne stosowanie daje szybkie efekty w postaci pięknych, lśniących i mocnych włosów o każdej porze roku.